PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874687}

Biedne istoty

Poor Things
7,6 67 424
oceny
7,6 10 1 67424
7,5 58
ocen krytyków
Biedne istoty
powrót do forum filmu Biedne istoty

Kto pójdzie na taki film w styczniu skoro przez pół roku rozejdzie się w sieci jak mrugnięcie oka? Nie rozumiem tej polityki .

ocenił(a) film na 6
Teodor_K_2

Polityka to nie jedyna rzecz jakiej nie rozumiesz. Premiera wrześniowa to premiera festiwalowa. Generalnie kinowe premiery są w grudniu i styczniu. Np. włoska i hiszpańska jest jeszcze później niż polska a rumuńska jest szybciej. Rozumiem, że Włochy i Hiszpania to też zapadłe dziury ale Rumunia już nie?

ocenił(a) film na 8
Teodor_K_2

Przecież pierwsza kinowa premiera w Stanach była 8 grudnia w limitowanych kinach, szeroka dopiero będzie 22.

Teodor_K_2

nie odmówię sobie zobaczenia nowego Lanthimosa w kinie, nie skuszą mnie małoekranowe, marne wersje w Internecie, po tym co wyczyniał w Faworycie z szerokim kątem i naturalnym światłem poczekam, jeszcze ponad miesiąc :I

Teodor_K_2

Zawsze możesz wyjechać na Zachód i zostać ubogaconym.

Teodor_K_2

Tak się składa, że premiera światowa to premiera na festiwalu. A co do premiery styczniowej w Polsce - u nas wychodzi i tak dosyć wcześnie. Spójrz sobie na inne kraje jak Niemcy, Szwecja, Hiszpania, Norwegia itp. Zanim zaczniesz psioczyć.

ocenił(a) film na 8
Teodor_K_2

Przestań!

Teodor_K_2

Ale się popisałeś

Teodor_K_2

Republiki bananowe zwykle nie są traktowane priorytetowo.

ocenił(a) film na 3
Teodor_K_2

Niestety tak właśnie jest. I to nie tylko z tym filmem ale regularnie co roku dobre ale trochę "mniej popularne" filmy mają opóźnione premiery tak jak mówisz, o pół roku albo i więcej. Żałosne to jest ale co zrobić.. eh.

Teodor_K_2

Ale Polske to ty szanuj parobku

Teodor_K_2

prawda? strasznie się cieszę, że ostatnio głównie przebywam za granicą niż w Polsce , bo dla mnie to jest żenujące jak późno są zaplanowane premiery najbardziej gorących tytułów i jak w PL trzeba długo na nie czekać.

Teodor_K_2

co za problem obejrzeć na torrentach, a jak się znajdują głupi to pójdą i tak do kina

Teodor_K_2

Od września do grudnia był pokazywany tylko na festiwalach. Pierwsza premiera w kinach odbyła się 8 grudnia. Większość krajów europejskich ma premierę co najmniej tydzień po nas. Więc albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo jesteś trollem.

ocenił(a) film na 7
Teodor_K_2

co za idiota xD chciał zablysnac a sie pogrążył.

Teodor_K_2

Może założymy zrzutkę na bilet autobusowy w 1 stronę abyś mógł wyjechać w 1 stronę z tej naszej zapadłej dziury?

ocenił(a) film na 7
Teodor_K_2

Ja byłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones