PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536}

Mikrokosmos

Microcosmos: Le peuple de l'herbe
7,6 17 271
ocen
7,6 10 1 17271
8,1 11
ocen krytyków
Mikrokosmos
powrót do forum filmu Mikrokosmos

średnio

ocenił(a) film na 7

Momentami to rzeczywiście świetnie zrealizowany film,ale przynudza-nie da się ukryć...

GaGa

Myslalem ze tylko ja mam taki poglad! Spodziewalem sie czegos innego... Wiecej narracji.. Faktycznie nudny.. jak dla mnie.. dla mnie ponizej oczekiwan...

ocenił(a) film na 5
GaGa

Ja już momentami przysypiałam. Lubię filmy przyrodnicze. Za robalami nie przepadam, ale widziałam wiele dokumentów które mnie zaciekawiły, może dlatego że była narracja i mogłam się czegoś konkretnego dowiedzieć.

Tortuga033

Piszesz,ze za "robalami" nie przepadasz,ale niewiele o nich wiemy..zobacz np.http://www.goliathus.com/en/en-lucanidae.html. O innych nie wspominam,sama bądz odkrywcą,pzdrw

GaGa

Szczególnie sceny, że to tak nazwę 'akcji' były genialne. W porównaniu do Makrokosmosu ta część była poetycko-melancholijna, aczkolwiek ten Mikroświat poprzez swoja tajemniczość wywarł na mnie większe wrażenie percepcyjne, choć od strony 'filmowej' to Makrokosmos był ciekawszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones