Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
94 925 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

No proszę was to chyba jakieś żarty! zagrała w kilku glupiutkich komedyjkach i za co te wysokie noty?? Podajcie mi choć jeden film w którym stworzyła naprawdę niezapomniana kreacje!

czarna404

Jest świetna! Daje 10 :P
Ma jeszcze czas na ,, niezapomniane kreacje,,

Johny999

ok wporzadku daj jej to 10 nie mowie ze nie ale uzasadnij swoja ocene?? bo odpowiedz "jest swietna" nic nie tlumaczy.. ulatwie Ci zadanie i zadam jedno proste pytanie: Jak sie ma ocena 10 na Emme Stone do tej samej oceny np. na wspaniala aktorke i laureatke oskara Kate Winslet?? skoro twierdzisz ze Emma ma czas na niezapomniane kreacje to rownie dobrze ja moge stwierdzic ze ma jeszcze czas na znalezienie sie w top100.
W top100 powinny byc same aktorki ktore wlasnie tokowe kreacje stworzyly bo inaczej cale to top100 nie ma najmniejszego sensu.

czarna404

Przecież to tylko głupi ranking!
On nic nie znaczy czy ktoś jest dobrym aktorem czy nie, traktujecie go za bardzo poważnie.

czarna404

Zgodzę się z Tobą czarna. Też tak uważam, moim zdaniem powinna być poza 200-setką!

LoLeK15

Przeżywacie to jak mrówka okres. Takich tematów jak ten "XX miejsce w top?" nie tylko odnośnie osób, ale również filmów były setki jak nie tysiące. Naprawdę macie problem. Wiecie ile ludzi na świecie chciałoby mieć taki problem jaki Wy macie? To tylko głupi ranking nie bierzcie tego tak do serca. Patrząc na użytkowników FW ma się wrażenie, że FW > rodzina.

bandofbrothers

No to chyba ktoś lub coś ci w głowę walło.To ty wypisujesz odnośnie nas rzeczy i odnoszę wrażenie, że ty to bierzesz do serca nie my, iż panna czarna założyła ów taki temat.Nie życzę sobie żebyś pisała fikcyjną prawdę na mój temat, z resztą twój post jest bez sensu, oraz nie zrozumiały.Określ się co piszesz.

LoLeK15

Jestem płci męskiej to po pierwsze lolu.

"Nie życzę sobie żebyś pisała fikcyjną prawdę na mój temat, z resztą twój post jest bez sensu, oraz nie zrozumiały.Określ się co piszesz."

Jeśli mój post jest niezrozumiały przeczytaj jeszcze raz. Jeśli nadal nie rozumiesz przeczytaj dotąd, aż zrozumiesz.

"To ty wypisujesz odnośnie nas rzeczy i odnoszę wrażenie, że ty to bierzesz do serca nie my,".

Ja to biorę do serca? Hahaha Ty chyba nie zrozumiałeś kompletnie mojego postu.

"37 miejsce w top100???"

"No proszę was to chyba jakieś żarty! zagrała w kilku glupiutkich komedyjkach i za co te wysokie noty?? Podajcie mi choć jeden film w którym stworzyła naprawdę niezapomniana kreacje!"

"Zgodzę się z Tobą czarna. Też tak uważam, moim zdaniem powinna być poza 200-setką!"

Teraz widać kto ma poważny problem. Wcześniej napisałem, że przeżywacie to jak mrówka okres. Te cycaty dowodzą moją prawdę. Takich tematów było setki? Było może nawet więcej. Ile ludzi chciałoby mieć taki problem jaki Wy macie odnośnie tych rankingów? Wiele osób bo w życiu mają większe problemy. Czy to głupi ranking, który nic tak naprawdę nie wnosi? Tak to tylko wirtualny, głupi ranking i napiszę Ci, że to bardziej ranking popularności, sympatyków do osób, filmów niż pod względem poziomu danego filmu, aktora. Również mam wrażenie, że większość użytkowników bardziej poważnie traktuje filmweb, ranking niż własną rodzinę. Jeśli nadal nie rozumiesz to trudno wyjaśniłem Ci najprościej jak to się dało.

bandofbrothers

Johny999 ma racje. Jak dla mnie ona jest dobra aktorką ale zgodzę się że jest wiele doświadczonych i lepszych aktorów od niej ale jeszcze wszystko przed nią więc nie skreślajcie jej odrazu.

limonka003

Zastanówcie się po co filmweb stworzył ranking. To chyba jasne, że po to, by aktorów uporządkować od najlepszego do ... . Dlaczego tak wielu ludzi nie potrafi korzystać z takich stron (typu filmweb) i podporządkować się regułom. Jeżeli uważacie, że ranking nic nie znaczy, to po co oceniacie aktorów i filmy? To jest kompletny kretynizm. Chcecie być aż tak niezależni? Założyciele FW przygotowali dla nas taką stronę, byśmy z niej korzystali w ustalony sposób. Porządek musi być, prawda?

Keishinn

Ale ranking jest subiektywny. Jeśli ktoś uważa, że Emma zasługuje na ocenę 10, to dlaczego nie miałby jej takiej dać? Ma do tego prawo.

LoLeK15

ten paskud ES powinien być poza oglondalnością, niech nawet nie podaje posiłków ludziom

użytkownik usunięty
czarna404

czarna ryj ;D!

czarna404

J...c kreakcje , ma zajebisty glos ! buhaa

enxlol

Trzeba przyznać, że głos nietypowy, ale coś w nim jest :) btw, fajnie wyglądała w Zombieland :D

misq91

"głos nietypowy" hahaha ona sepleni i ma wadę wymowy a nie głos

czarna404

Paper Man na przykład.

czarna404

Tylko czarna404 do kogo ta pretensja. Osobiście uważam, że jest świetną aktorką, ale to tylko moje mało znaczące zdanie.

Każdy użytkownik FW może postawić ocenę jaką chce to po co zakładać taki głupi temat. Jest na 40 + miejscu bo ludzie uważają, że dobrze gra i tyle. Nie macie nic lepszego do roboty tylko takie głupiutkie tematy zakładać. Porażka.

czarna404

Dostała przecież nagrodę Złoty Popcorn, więc o co cho? ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones