Jan Peszek

7,9
12 952 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Peszek

Ogladalam go w "Scenariuszu dla nieistniejącego, lecz możliwego aktora instrumentalnego" i jestem pod ogromnym wrazeniem jego gry.

użytkownik usunięty
Magda

tak to jest niebywala osobowosc sceniczna , dynamika , ogromna energia i ekspresja ktora zaraza widzow!!!! Uwielbiam tego Pana!!!

Magda

Ja też po oglądnięciu go w "scenariuszu..." wpadłem w zachwyt Peszkiem.... Jest prawdziwy i gra przekonująco co jest rzadkością bo ja wyczuwam czasem u innych sztuczność... i tak np. Gajos to widać że gra bez przekonania...

Magda

Równierz dane mi było widzeć chodzącego geniusza w "scenariuszu" i "jestem pod ogromnym wrazeniem jego" autentyczności.
pozdrawiam.

Ma_Ciek

Jeest boski:) Ja uwielbiam go w teatrze, zwłaszcza w Tangu Gombrowicz...:D

Zebra_2

U Witolda był świetny...ach - "Ferdydurke" i "Transatlantyk".
Zaznacza swój pobyt bardzo wyrażnie.

użytkownik usunięty
Ma_Ciek

krótko: mistrzostwo.

Magda

jeden z najlepszych polskich aktorow.zrobil na mnie ogromne wrazenie grajac Tyrezjasza w "Krolu Edypie"(teatr)byl naprawde bardzo przekonujacy.genialnie przedstawil te postac.

Magda

A ja polecam "Auto da fe", wystawiane w Teatrze Starym...
Rola, którą stworzył Peszek jest... no nie wiem jak to ująć. Rewelacyjna.

Magda

A ja jestem świeżo po obejrzeniu "Scenariusza dla nieistniejącego, lecz możliwego aktora instrumentalnego" :) Facet jest świetny :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones