Nick RobinsonX

Nicholas John Robinson

7,5
10 001 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Robinson

Jak dla mnie jest podobny do Ansela Elgorta. Zauważyłam, że jest również porównywany do Shawna Mendesa i Camerona Dallasa, ale jak dla mnie Ansel. W innych wypowiedziach na forum czytałam też, że przypomina ludziom Toma Hardy'ego i Jamesa Franco. A wam kogo przypomina?

nataliap

Przypomina siebie. Nie wiem, po co pisać, kogo ktoś przypomina. Nie lepiej wypowiadać się o grze aktorskiej? W końcu do tego służy to forum. Btw, polecam krótkometrażowe filmy z jego udziałem:

http://www.youtube.com/watch?v=eeE6L0y2ixg
http://www.youtube.com/watch?v=fkyBL9aawWA

Shiloh

Tylko wyrażam własne zdanie na temat jego wyglądu. Forum służy do różnych wypowiedzi. Jeśli ktoś nie chce wypowiadać się na jakiś konkretny temat, w tym przypadku na temat podobieństwa do innego aktora, nie zmuszam go do tego. Dotychczas obejrzałam tylko 2 filmy z jego udziałem (Jurrasic World i Królowie Lata) i uważam, że ma wielki potencjał. Wkrótce w kinach pojawi się film w którym będzie grał i mam zamiar go obejrzeć. Trzymam kciuki za jego karierę. Dzięki za linki. Chętnie obejrzę.

nataliap

Spoko. A i na YouTube znajdziesz jeszcze "Frenemees" - w wersji oryginalnej i z dubbingiem, gdzie również występuje (3 nowelki, w pierwszej jest głównym bohaterem, w trzeciej - epizodycznym). Tudzież tam znajdziesz "Displaced" (negatywna rola epizodyczna - jedna scena w krótkometrażówce). Założę się też, że gdzieś w sieci krążą odcinki serialu "Melissa i Joey" (tak go poznałem - oglądałem serial na Comedy Central). Obecnie "poluję" na "Being Charlie" i "CC 2010".
Nick zasługuje na 10/10. Wcześniej oceniłem go na 8, ale wówczas znałem go tylko z dwóch ról. Niestety teraz już (z tego co wiem) nie można zmienić oceny.

nataliap

Mi też kogoś przypominał. Gdyby wymieszać ze sobą tych dwóch aktorów:
Bill Skarsgard
Jack O'Connell

I muszę stwierdzić, że to odpowiedni aktor na odpowiednim miejscu. Przyjemnie mi się go oglądało. Film bardzo mi się spodobał i nie wiem, czy z innym aktorem wypadłby równie dobrze.

nataliap

Sean Austin z goonies

nataliap

Ellen Page

bettybez

?? :)

buterfly

właśnie dlatego weszłam na tę stronę, żeby sprawdzić czy to nie jest jej brat bliźniak

bettybez

Jakoś nie zauważyłem tego podobieństwa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones