Cobra Kai (2018)
Cobra Kai: Sezon 3 Cobra Kai sezon 3, odcinek 10
odcinek Cobra Kai (2018)

19 grudnia

December 19 41m
8,6 291
ocen
8,6 10 1 291
Cobra Kai
powrót do forum s3e10

Super 3 sezon

ocenił(a) serial na 10

Muszę przyznać że naprawdę fajnie się oglądało cały 3. sezon. Mam 2 kwestie do poruszenia.

1. Ciekawe do kogo dzwonił Kreese w ostatniej scenie.
Moim zdaniem, sądząc po flashbackach to mógł to być Terry Silver.
Jeśli tak to 4. sezon zapowiada się ciekawie.
W sumie jeśli on się pojawi to będzie brakować tylko Mike'a Barnesa, którego powrót wydaje mi się formalnością w przypadku pojawienia się Silvera.

2.Tori
Po drugim sezonie wydawała mi się nieco zwariowaną dziewczyną.
Natomiast po trzecim, powiedziałbym raczej że to poj.... suka.

Jeszcze takie jedno życzenie a propos 4. sezonu, raczej niemożliwe, ale chciałbym zobaczyć starcie Kreese, Silver, Barnes vs. Daniel, Johnny, Chozen

SibonWobu

Jestem przekonany, ze dzwonil po tego zolnierza z flashbackow, ktory mu obiecal, ze jest jego dluznikiem do konca zycia. Tylko nie wiem kim jest ten zolnierz w obecnych czasach. Czy jakims mistrzem sztuk walki, czy jakas szycha, ktora moze pomoc Kreesowi swoim majatkiem lub wplywami.

Co do Tori troche sie dziwie, ze ma kuratora na karku a napadla Sam w jej wlasnym domu, zniszczyla mienie, uczestniczyla w bojce, no i na koniec jeszcze proba zabojstwa. Wiem ze to serial/film, ale nawet w zadnym serialu/filmie gdzie jest logika, taka osoba na pewno by nie uniknela konsekwencji prawnych majac kuratora na karku. A takze na pewno by ktos ja zglosil jak nie Sam, to Daniel (chociazby dla bezpieczenstwa corki lub w odwecie za obrazek mistrza) lub jego zona.

ocenił(a) serial na 10
Pijany_Mistrz

A propos telefonu to też myślę że dzwonił do tego żołnierza i wydaje mi się że to był właśnie Terry Silver

SibonWobu

Szczerze mowiac albo za dzieciaka przegapilem trzecia czesc Karate Kid, albo obejrzalem i zapomnialem. Bo do tej pory nie wiedzialem kim jest Terry Silver. Dopiero niedawno obejrzalem online Karate Kid 3 i juz wszystko wiadomo. A bylo gdzies w serialu wspomniane, ze ten zolnierz to Terry ? Zastanawialem sie czy ten zolnierz teraz jest jakas bogata szycha z wplywami czy wojownikiem. Wyglada na to, ze jest jednym i drugim ... jezeli to bedzie fatycznie Terry. A moze to byc on bo w trojce wspominali z Kreesem wojne w WIetnami, jak to Kreese mu zawsze tylek ratowal i jest jego dluznikiem.

ocenił(a) serial na 10
Pijany_Mistrz

A propos Tori to mnie dziwi że dostała tylko kuratora, tak naprawdę gdyby LaRusso się trochę postarali mogliby ją wysłać do psychiatryka

ocenił(a) serial na 8
SibonWobu

Przecież to inteligentni ludzie na poziomie mający kasę. Więc i szybciej by coś zalatwili. Wystarczyło zrobić oględziny i zdjęcia. Wystosować pozew o zamknięcie ją gdzieś i zakaz zbliżania powinna mieć już po bijatyce w szkole.

ocenił(a) serial na 8
SibonWobu

Pewnie Kreeze dzwonił do Silvera. Jak wszyscy się pojawiała to wszyscy. Niestety przez to kolejny sezon będzie jeszcze bardziej męczy. O ile Johnny i Choozen dręczyli Daniela to jednak nie denerwowali. Musiał być jakiś przeciwnik i tyle. Za to Silver i Barnes okropnie denerwowali. Takie psychole z Kreesem. Johnny raz zrobi lepiej raz gorzej. Choozen bardzo mnie pozytywnie zaskoczył. Wyciągnął wnioski i chociaż nic nie stracił na drapieżności to zachował się ok. Nie ma to jak japoński honor. To jest serial z morałem dla dzieciaków. Jak dobro walczy ze złem. Więc jest też trochę infantylnie. Muszą robić dramy z byle czego. Ale mamy też XXI wiek. Nikt nie pomyślał by nagrać jak Kreese manipuluje dzieciakami i ich szczuje? Przecież w każdym telefonie jest kamerka i dyktafon. Tori zawsze wydawała mi się podła. A teraz to już przeszła wszelkie możliwości. Już jej odwaliło pod koniec drugiego sezonu. Rozumiem zazdrość i złość o chłopaka i chęć dokopania dziewczynie. Ale na oczach wszystkich chciała jej rozwalić twarz kastetem. To już jest psychiczne. Problemy widzi wszędzie tylko nie u siebie. Bo ona jest biedna, i wszyscy jej powinni współczuć. Jakim prawem bogaci mają pieniądze. Bo Sam to bo Sam tamto. Sam ma kochających rodziców, którzy umieją zadbać o rodzinę. I co? Mają żyć jak lumpy by księżniczki Tori nie denerwować?

ocenił(a) serial na 5
ignis_2

+100 (odnośnie tego ostatniego o Tori)

ocenił(a) serial na 8
ignis_2

Skoro są nawiązania już nie tylko do 1, ale też 2 części to także jest pewne, że teraz będzie do 3 i pojawią się Silver, a może też Barnes w
4 sezonie. Zresztą Kreese już zadzwonił na końcu 3 sezonu po Silvera.

ocenił(a) serial na 8
returner

Pewnie to Silver był tym kolega z długiem. Jak wszyscy to wszyscy. I chociaż Johnny jest ok i cieszyłam się,że Choozen może się pojawić to będę zgrzytać zębami jak pojawia się Silver i Barnes. A muszą niestety. I pewnie Hilary Swank też.

ocenił(a) serial na 10
returner

Powrót Barnesa i Silvera można było by powiązać z Tori, bo tak naprawdę nic nie wiemy o jej ojcu, a gdyby to któryś z nich się nim okazał ? To by trochę wyjaśniało jej charakter.

użytkownik usunięty
ignis_2

Oj, powiedziałabym nawet, że to serial z morałem nie tylko dla dzieciaków, ale też dorosłych. Widać to było szczególnie w finale 3 sezonu w scenach Daniel-Ali-Johnny (plus żonka Daniela).

ocenił(a) serial na 8
SibonWobu

Jakoś nie widzę Chozena jako trzeciego do składu LaRusso/Lawrence natomiast po cichu liczę na powrót postaci Julie Pierce granej przez Hilary Swank. Może "Mistrz i Uczennica" nie był za dobry film ale miał swoje momenty i dodatkowo to idealny sposób aby można było przeciągnąć postać Tori na jasną stronę Mocy...

ocenił(a) serial na 8
Ageha

Hilary Swank może się pojawić gościnnie tak jak Choozen lub Ali. Taka gratka dla fanów, jak wszyscy to wszyscy. Ale byłoby fajnie w każdej formie. Może to ona dołączy do Johnnego i Daniela w walce z Kreesem?

ignis_2

A może postać,grana przez Hilary Swank,to matka Tori. Jest schorowana,nie widzieliśmy jej twarzy?Swoją drogą serial,ogląda się świetnie. Czytałam,że twórcy nie,chcą kończyć przygody z serialem na 4 sezonach. Jednak,teraz decyduje już Netflix i może, być różnie. Podobno twórcy,nie chcą zaprzestać, tylko na Cobra Kai. Chcą stworzyć uniwersum. Myślę,że to ciekawy pomysł. Zwłaszcza,że serial jest bardzo dobrze przyjmowany.

ocenił(a) serial na 8
alibaba_4

Lubię ten serial. Ale dobrze by zakończyli w odpowiednim momencie. Dla mnie 4 sezon mógłby być ostatnim. Bo czasem.zanduzk sezonów psuje efekt. Oby Hillary Swank nie była matką Tori. Nie lubie jej bo to zołza, a taka fajna babka jak Julie nie mogłaby mieć takiej córki. To była ogarnięta dziewczyna i dobra.

alibaba_4

universum zniszczyloby to co juz sie dowiedzielismy o postaciach. serial Cobra Kai jest doskonalym uzupelnieniem naszych bohaterow z Karate Kid. ich historie ich motywacje dzialania itd.

ocenił(a) serial na 10
Ageha

Mi też się wydaje to mało realne, aczkolwiek fajnie byłoby to zobaczyć, natomiast gościnny występ Swank - też spoko i to jest myślę bardziej prawdopodobne

SibonWobu

Ad. 1 Czy kolega przysnął w trakcie oglądania?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones