PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021511}

Velma

2,2 3 446
ocen
2,2 10 1 3446
Velma
powrót do forum serialu Velma

A teraz zrobili ją czarną lesbijką? WTF? Oglądałem Scoobiego jako szczeniak i serio jestem odrobinę zdezorientowany teraz. Amazon chyba za mało pieniędzy wtopił na forsowaniu poprawności politycznej by reszta się nauczyła że to się nie opłaca. Mała Syrenka - ten sam temat. Go woke, go broke. To teraz w ramach tej samej poprawności Czarną Panterę niech zagra Robert Downey Jr. Bo czemu nie? Jak w tamtą stronę to działa to niech działa i w tą.

Nie neguję tego że to może być udany serial, ale może zamiast ingerować w ucementowaną już charakterystykę danej postaci może lepiej jest po prostu stworzyć nową i oryginalną?

ocenił(a) serial na 1
ChubakaCieLubi

Wątpię, aby taki był zamysł twórców, jednak sądzę, że taki właśnie skutek ta produkcja przyniosła. Osobiście w ogóle nie interesowałem się Velmą, choć wiedziałem o niej podstawowe rzeczy (że dla dorosłych, że hinduska etc.). Ale skusiłem się na pierwsze odcinki właśnie dlatego, aby przekonać się na własnej skórze, czy jest aż tak źle. Jest gorzej...

ChubakaCieLubi

Rozumiem że w serialu ma hinduskie korzenie, bo na hinduskę to ona nie brzmi. Ich angielski jest bardzo charakterystyczny, wręcz nie do pomylenia.

Sportwell

Bo to hindusi wyrośli w USA. Oryginalnie Velma jest ruda, a Shagy nie jest murzynem jak widać twórców to przerosło.

Sportwell

Nie warto tego analizować to produkt naszych czasów. Gdyby to miało coś dobrego warto analizy to by można ale tam nie nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones