PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707992}

Fallout 3: Dzióra

Fallout 3: The Pitt
6,9 387
ocen
6,9 10 1 387
Fallout 3: Dzióra
powrót do forum gry Fallout 3: Dzióra

http://fallout.wikia.com/wiki/The_Pitt_%28add-on%29

Jakieś walki na arenie. Zmutowani niewolnicy. Nie podoba mi się zbytnio to DLC. Projekt poziomów też niezbyt.

5/10

STAMiNA

Najbrutalniejsza ze wszystkich czesci. Troche w stylu filmu "Mad Max 3". Tu stracilem mnostwo swietnego ekwipunku. Odebrali mi go przy wejsciu i nie umialem go pozniej odnalezc. Ale za to mozna tu zdobyc karabin Gaussa - jedna z najlepszych broni w grze.

ocenił(a) grę na 4
CyboRKg

Przecież, w pewnym momencie gry, odzyskanie ekwipunku to quest i gdzie on jest pokazuje strzałka.

Piotrek4

Widac przeoczylem. Jednak i tak ukonczylem gre wraz ze wszystkimi dodatkami ;P

ocenił(a) grę na 6
Piotrek4

Widać, że z was lamerzy zasmarkani. Piotruś - na easy grałeś znowu lamerze? :D

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Fakt, 'Point Lookout' miał całkiem sporą mapę, tutaj miejscówek zbyt mało. Walka na arenie to całe 2 minuty więc bym nie przesadzał.

A przeciskanie się z dzieckiem (o ile je wziąłeś) między ruinami gdzie toczą się walki przypomina scenę z "Ludzkie dzieci". Fajny, ponury klimat.

ocenił(a) grę na 7
Grifter

najlepsze w tym dodatku jest to, że trzeba podjąć decyzję miedzy odnośnie dziecka. A wynik tej decyzji nie jest jednoznacznie premiowany. To znaczy, że na barka pozostaje ciężar podjętej decyzji. Ja postanowiłem, by dziecko zostało z rodzicami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones